شما اینجا هستید : صفحه اصلی » کنکور » کارشناسی ارشد » آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۸
کارشناسی ارشد

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۸

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 1398
آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۸ (نوبت بیستم)
جدول زمانی و نکات مهم
مهلت ثبت‌نام : مهلت ثبت‌ نام از روز دوشنبه ۲۹ مهر ماه ۱۳۹۸ تا پایان روز چهارشنبه ۸ آبان ماه ۱۳۹۸ است.
توجه ویژه : به داوطلبان توصیه میشود پس از تکمیل تقاضانامه و ثبت نام اینترنتی و دریافت کدپیگیری یک نسخه پرینت از تقاضانامه ثبت نامی تهیه نموده و ضمن کنترل دقیق اطلاعات ثبت نام شده چنانچه مغایرتی در خصوص مشخصات ثبت نامی خود مشاهده می نمایند از تاریخ ۹۸/۷/۲۹ الی ۹۸/۸/۸ که به منظور ویرایش اطلاعات در نظر گرفته شده است به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و نسبت به اصلاح (مشخصات ثبت نامی خود)اقدام نمایند.
توجه ویژه : در طی مراحل ثبت‌نام از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل ثبت ‌نام را دوباره انجام دهید
توجه ویژه : ثبت‌نام شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل ثبت‌نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت‌نام شماره پرونده ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل در روند ثبت‌نام داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۰۰ بجز ایام تعطیل با شماره ذیل تماس حاصل فرمایند.
۰۲۶-۳۶۲۷۰۰۶۱
چه کسانی می توانند ثبت‌نام کنند
۱: داوطلبان باید دفترچه راهنمای ثبت‌نام را به طور کامل مطالعه کرده باشند
۲: داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام را داشته باشند
توجه ویژه : داوطلبان بایستی سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۸ (نوبت بیستم) به مبلغ ۸۰۰،۰۰۰ ریال معادل هشتاد هزار تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند.

   تایید و ادامه – گام بعدی

منبع:سازمان سنجش

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید