شما اینجا هستید : صفحه اصلی » نهادهای آموزشی » آزمون ها » آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات
آزمون ها

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات

آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات

ثبت نام آزمون استخدام دیوان محاسبات کشور سال ۱۳۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور شروع گردید.

آموزگار کوشا – به گزارش روز یک شنبه سازمان سنجش اموزش کشور، ثبت نام در این آزمون فقط بصورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور از امروز یک شنبه شروع گردید و تا ۱۴ مهرماه ادامه دارد.
کارت یا برگ معافیت موقتی مورد قبول نیست و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه یا صادر کردن کارت معافیت دایم قانونی، باید پیش از اول ماه آذر باشد.
ادامه مرحله های استخدامی دارندگان کارت معافیت پزشکی در صورت موفقیت در مرحله های مربوط بعد از تائید حکیم مورد اعتماد بلامانع خواهد بود.
داوطلبان استخدام نباید مستخدم بازخرید دیگر دستگاه های اجرایی باشند.
داشتن معدل ۱۴ و فراتر در مقاطع تحصیلی لیسانس و بالا لیسانس، دارا بودن حداکثر سن ۲۸ سال تمام برای مرحله کارشناسی از تاریخ اول آذرماه ۷۰ به بعد، دارا بودن حداکثر سن ۳۳ سال تمام برای مرحله کارشناسی ارشد و داشتن سه سال سابقه کار موثر و مرتبط بر ای رشته شغلی کارشناس عمران سه شرط اصلی برای ثبت نام در این آزمون هست.
کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه ۲۸ آبان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور انتشار و این آزمون نخست آذرماه ۹۸ بصورت غیرمتمرکز، منطقه ای و بطور قطعی برگزار میشود .
به اسناد تحصیلی پائین تر، فراتر، مساوی و رشته های غیر دارای ارتباط ترتیب اثر داده نخواهد گردید.
افرادی که کارمند شاغل بقیه سازمان ها و دستگاه های دولتی هستند باید بعد از پذیرش یافتن حداکثر تا یک ماه نسبت به ارائه استعفا نامه خود به دیوان محاسبات کشور اقدام کنند؛ در غیر اینصورت نفر بعدی جایگزین خواهد گردید.
سربازان امریه ای که خدمت سربازی را در دیوان محاسبات کشور به پایان رسانده و کارکنان پیمانی، قراردادی و شرکتی دیوان در صورتی که حائز شرایط درج شده در اطلاعیه باشند امکان شرکت در آزمون مربوط به رشته شغلی مورد تصدی را دارند.
اگر در هر یک از مرحله های استخدامی برای دیوان محاسبات کشور محرز شود که متقاضی اقدام به ارائه اطلاعات خلاف واقع نموده، استخدام مشارالیه لغو و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
بنابراین از پذیرفته و نهایی شدن مرحله های استخدام، قابلیت انتقال از استان محل قبولی به استان های دیگر اصلاً مقدور نیست.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید

فهرست عناوین