خانه » نهادهای آموزشی » آغاز یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از یک‌شنبه
آموزش و پرورش نهادهای آموزشی

آغاز یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از یک‌شنبه

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد؛
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از آغاز یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از روز یک‌شنبه دوازدهم اسفندماه خبر داد.
آموزگارکوشا – به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ۲۲سال اخیر متولی برپایی این دوسالانه هنری بود و امسال یازدهمین دوره آن را در بخش‌های مختلف رقابتی و جنبی برگزار می‌کند.
بر همین اساس، ۱۲اسفند و در روز اول جشنواره از ساعت ۸،۳۰صبح تا ۲۳در چندین سانس فیلم‌هایی از بخش‌های مختلف مسابقه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون در خیابان حجاب و سینما تئاتر کانون واقع در خیابان خالد اسلامبولی به نمایش درمی‌آید.
همچنین در این روز نشست‌ها و کارگاه‌هایی با عنوان‌های «فیلم‌نامه‌نویسی خلاق»، «پایان‌نامه‌های برتر»، «۱۱تکنیک، ۱۱فیلم‌ساز» و «نقد فیلم» برگزار می‌شود.
سالن‌های نمایش کانون در سراسر کشور نیز از صبح روز یک‌شنبه اکران‌های ویژه خود را آغاز می‌کنند که صبح‌ها ویژه دانش‌آموزان مدارس است و عصرها برای دانشجویان و خانواده‌ها خواهد بود.
همچنین بازار انیمیشن نیز در جشنواره پویانمایی تهران از ساعت ۱۴تا ۲۱برپا می‌شود و در بخش میتینگ هم فرصتی برای دیدار و مذاکره بین فیلم‌سازان و سرمایه‌گذاران و تهیه‌کنندگان فراهم می‌شود. امسال برای اولین بار پیچینگ انیمیشن ایران نیز برگزار می‌شود.
یازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۲تا ۱۶اسفند ۱۳۹۷به دبیری محمدرضا کریمی‌صارمی در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب با نمایش آثار منتخب داخلی و خارجی در چند بخش میزبان هنرمندان و علاقه‌مندان خواهد بود.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

دسته ها