شما اینجا هستید : صفحه اصلی » نهادهای آموزشی » دانشگاه » اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های فناوری مهندسی و کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع اعلام شد
دانشگاه

اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های فناوری مهندسی و کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع اعلام شد

اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های فناوری مهندسی و کارشناسی حرفه‌ای دانشگاه جامع اعلام شد

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی در سازمان سنجش منتشر شد.

آموزگار کوشا،به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد.

براساس ضوابط مربوط به گزینش هر یک از رشته‌های تحصیلی گروه‌های آموزشی مختلف در پذیرش دوره‌های مذکور از بین داوطلبانی که حدنصاب لازم را احراز کرده‌اند، براساس اولویت کدرشته محل‌های انتخابی و ظرفیت‌های تخصیص داده شده به هر سهمیه، گزینش انجام و فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان در هر کدرشته محل استخراج شده است.

کلیه پذیرفته‌شدگان باید برای اطلاع از زمان ثبت نام از بعداز ظهر روز سه شنبه دوم مهرماه به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی به نشانی www.edu.uast.ac.ir مراجعه کنند و سپس با در دست داشتن مدارک لازم و با توجه به کدرشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های مذکور مراجعه کنند.

کلیه پذیرفته شدگان باید در زمان مقرر برای ثبت نام به موسسه کد قبولی خود مراجعه کنند، بدیهی است عدم ثبت‌نام در تاریخ تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل آنان تلقی خواهد شد.
مدارک لازم برای ثبت‌نام:
۱- شش قطعه عکس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
۲- یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
۳- یک برگ تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
۴- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یک برگ تصویر آن.
۵- اصل کاربرگ ۱۰۱ (گواهی اشتغال) به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسئول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته‌شدگان شاغل)
۶- اصل کاربرگ ۱۰۳ (فرم تاییدیه معدل) جهت فارغ‌التحصیلاتی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
۷- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند ۳-۲ مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه ۴ و ۵ دفترچه راهنمای پذیرش مذکور مشخص نماید (برای برادران).

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید

فهرست عناوین