شما اینجا هستید : صفحه اصلی » اطلاعیه های آموزشی » اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهای سراسری سال ۱۳۹۹
اطلاعیه های آموزشی

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهای سراسری سال ۱۳۹۹

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهاي سراسري سال 1399
پیرو انتشار جدول حاوی برنامه زمانی و تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمونهای سراسری این سازمان در تاریخ ۹۸/۰۷/۲۱ به اطلاع کلیه متقاضیان آزمونهای سراسری در سال ۱۳۹۹ می رساند با توجه به اینکه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۹۸/۱۲/۰۲ برگزار خواهد شد لذا تاریخ برگزاری آزمون دکتری سال ۱۳۹۹ به تاریخ ۹۸/۱۲/۰۹ اصلاح شده و جدول نهایی تمامی آزمونها به شرح ذیل می باشد.
ضمناً با توجه به مصوبه جلسه مورخ ۹۸/۰۴/۲۹ شورای سنجش و پذیرش آزمون سراسری داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ می توانند بدون توجه به نظام آموزشی که در آن تحصیل نمودند به یکی از دو مجموعه سوال (سوالات نظام آموزشی ۳-۳-۶ یا سوالات مربوط به نظام آموزشی قدیم، سالی واحدی و ترمی واحدی) که تمایل دارند پاسخ دهند. لذا داوطلبان لازم است در زمان ثبت نام این آزمون علاقمندی خود به پاسخگویی هر مجموعه سوال در تقاضانامه ثبت نامی مشخص و اعلام نمایند.
نام آزمونتاریخ ثبت نام تاریخ برگزاری
دکتری (ph.D)۹۸/۰۹/۰۶ تا ۹۸/۰۹/۱۲جمعه ۹۸/۱۲/۰۹
کارشناسی ارشد ناپیوسته۹۸/۰۹/۱۶ تا ۹۸/۰۹/۲۵پنجشنبه ۹۹/۰۱/۲۸ و جمعه ۹۹/۰۱/۲۹
سراسری۹۸/۱۱/۱۶ تا ۹۸/۱۱/۲۴پنجشنبه ۹۹/۰۴/۱۲ و جمعه ۹۹/۰۴/۱۳
فنی و حرفه ای۹۹/۰۳/۱۸ تا ۹۹/۰۳/۲۵جمعه ۹۹/۰۵/۰۳
کارشناسی ناپیوسته۹۹/۰۲/۱۴ تا ۹۹/۰۲/۲۰جمعه ۹۹/۰۵/۰۳

 

منبع : سازمان سنجش

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید