خانه » نهادهای آموزشی » اعتراض کارکنان و دانشجویان دانشگاه کاشان به رئیس دانشگاه
دانشگاه نهادهای آموزشی

اعتراض کارکنان و دانشجویان دانشگاه کاشان به رئیس دانشگاه

محبوب کن - فیس نما
filesell
کارکنان و دانشجویان دانشگاه کاشان خواستار رسیدگی سید جواد ساداتی نژاد به عملکرد ضعیف رئیس این دانشگاه شدند.

 

به گزارش تسنیم، شامگاه شنبه کارکنان و دانشجویان دانشگاه کاشان طی بیانیه ای خواستار رسیدگی سید جواد ساداتی نژاد« نماینده مردم کاشان و آران بیدگل وعضو کمیسیون آموزش در مجلس شورای اسلامی» به عملکرد ضعیف عباس زراعت « رئیس دانشگاه کاشان» شدند.

سیاسی کاری، حاشیه سازی و تهدید به اخراج ، ممنوع الورودی و محکومیت در کمیته انضباطی در پاسخ به انتقاد اعضای هیئت علمی دانشگاه را از جمله دلایل نارضایتی خود از زراعت دانستند.

در این بیانیه، ضمن تقدیر از عملکرد و تلاش های ساداتی نژاد در حوزه های مختلف آموزش و پرورش، صنعت و اقتصاد و اختصاص دادن بوجه ۱۲ میلیاردی به این دانشگاه ر به عدم نظارت وی بر عملکرد مدیریت ضعیف این مجموعه بزرگ دانشگاهی انتقاد داشتند.

کارکنان و دانشجویان دانشگاه کاشان در پایان خواستار اعزام تیم ارزیابی از سوی کمسیون آموزش و تحقیقات به این دانشگاه شدند تا بار دیگر فضای شاد،پیشرفت، آزاد اندیشی و پرورش نیروی انسانی کار آمد به دانشگاه کاشان بازگردد.

از این مطلب خوشتون اومد ؟

مطالب را در شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید
filesell

About the author

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

Add Comment

Click here to post a comment

ما را درتلگرام دنبال کنید

آمار سایت

  • 0
  • 176
  • 455
  • 217,699
  • 984

مقطع خود را انتخاب کنید

اسکان مدارس در ایام نوروز