شما اینجا هستید : صفحه اصلی » دبستانی ها » کتاب » بازنشر کتاب «همیشه‌ی همیشه دوستت دارم» در نوبت پنجم
کتاب

بازنشر کتاب «همیشه‌ی همیشه دوستت دارم» در نوبت پنجم


چاپ پنجم کتاب «همیشه‌ی همیشه دوستت دارم» اثر جاناتان اِمِت با ترجمه شراره وظیفه‌شناس از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روانه‌ی بازار شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب در این دوره با شمارگان ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شده است که در مجموع تاکنون ۲۴ هزار و ۵۰۰ نسخه از آن به چاپ رسیده است.

در کتاب «همیشه‌ی همیشه دوستت دارم» به موضوع دوست‌داشتن به عنوان یکی از مهم‌ترین نیازهای کودکان در زندگی اجتماعی و ارتباط با دنیای اطراف‌شان با شیوه‌ای بسیار خلاقانه پرداخته شده است.

در عین حال ازآن‌جایی که کودکان با شخصیت‌ حیوانات در داستان‌ها و قصه‌ها بهتر ارتباط برقرار می‌کنند این کتاب با تصویرگری‌های زیبایی از دنیل هاوارت می‌تواند برای آن‌ها بسیار آموزنده و جذاب باشد.
داستان کتاب «همیشه‌ی همیشه دوستت دارم» ماجرای یک روز بازی دو موش به نام‌های «دم‌دراز» و «دم‌کوتاه» در جنگل است و دم‌دراز که بزرگ‌تر است تلاش می‌کند به دم‌کوتاه بیاموزد که زندگی پیوسته در تمام زمینه‌ها تغییرات را به دنبال دارد که گاهی خوشایند و گاهی ناخوشایند است اما ما باید تلاش کنیم با دوستی و محبت با هم زندگی کنیم.
کتاب «همیشه‌ی همیشه دوستت دارم» برای گروه سنی «الف و ب» (۵ تا ۱۰ سال) در ۲۴ صفحه تمام رنگی و با قیمت ۶ هزار تومان بازنشر شده است.

بازنشر کتاب «همیشه‌ی همیشه دوستت دارم» در نوبت پنجم

منبع:آموزش و پرورش

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید

فهرست عناوین