خانه » اطلاعیه های آموزشی » برگزاری جشنواره سپاس مربی از هفتم اسفند
اطلاعیه های آموزشی

برگزاری جشنواره سپاس مربی از هفتم اسفند

سازمان دانش آموزی اعلام کرد؛
جشنواره سپاس مربی فردا سه‌شنبه ۷ اسفند با حضور ۱۵۰۰ نفر به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار می‌شود.
آموزگارکوشا – به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، به مناسبت هفته تربیت اسلامی، سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی و تجلیل از مربیان تلاشگر و سخت‌‌کوش سازمان دانش‌آموزی، فردا ۷اسفند ۹۷به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران (سازمان دانش‌آموزی) جشنواره سپاس مربی برگزار می‌شود.
این جشنواره مانور تشکیلاتی اعضا و مربیان پیشتاز عضو سازمان دانش‌آموزی است که با حضور بیش از ۱۵۰۰نفر برگزار خواهد شد‌.
در این مانور تشکیلاتی دانش‌آموزان و مربیان توانمندی‌ها و آموزش‌های تشکیلاتی را بروز خواهند داد و از تعدادی از مربیان نمونه نیز تقدیر می‌شود.
محمد روشنی، قائم مقام سازمان دانش‌آموزی دراین باره گفت: «استمرار و بقای هر جامعه‌ای مستلزم آن است که مجموعه باورها، ارزش‌ها، دانش‌ها و مهارت‌های آن به نسل‌های جدید انتقال یابد. مهم‌ترین وسیله انتقال آموزش و پرورش است و مدرسه مهم‌ترین واسطه برای انتقال دانش و مهارت فنی است.»
روشنی افزود: «توجه جدی به نقش مربیان و معلمان از اولویت‌های تربیتی و توجه به نقش دانش‌آموزان در این فعالیت‌ها، از اهداف مهم معاونت پرورشی و سازمان دانش‌آموزی است».
انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

بیشترین بازدید مطالب

دسته ها