خانه » نهادهای آموزشی » برگزاری مسابقات بین المللی دانش آموزان جهان اسلام
آموزش و پرورش نهادهای آموزشی

برگزاری مسابقات بین المللی دانش آموزان جهان اسلام

کریمی معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران اعلام کرد:
شعار این دوره مسابقات یک کتاب، یک امت است که شعاری وحدت بخش است و زمینه مودت و پرهیز از خشونت را در سطح جامعه اسلامی گسترش می دهد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی شهرتهران گفت: ۱۰۵ نفر از ۳۱ کشور جهان در این مسابقات و در مرحله مقدماتی که به طور مجازی بود، شرکت کردند و در مرحله نیمه نهایی ۲۱ کشور و ۳۱ دانش آموز در مسابقات قرائت و حفظ شرکت می نمایند.
کریمی افزود: در بخش نیمه نهایی این مسابقات ۱۱ دختر و ۱۱ پسر در بخش حفظ و ۹ دختر در بخش قرائت رقابت می‌کنند.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران خاطرنشان کرد: قسمت مقدماتی از روز سه شنبه ۲۰ فروردین برگزار خواهد شد و برگزاری مسابقات نهایی در مصلای امام خمینی (ره) خواهد بود؛ بیش از ۱۰ هزار نفر از دانش آموزان استان تهران و استان البرز و استانهای مدعو از این مسابقات دیدن می‌کنند.

شایان ذکر است: در بخش پسران رحمتی از گلستان به عنوان نفر برتر در رشته قرائت و علی فیضی حافظ کل قرآن از شهرتهران در بخش حفظ معرفی شدند.

انتهای پیام/

از این مطلب خوشتون اومد ؟

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

آرشیو

مطالب خواندنی