خانه » نهادهای آموزشی » برگزاری نهمین جشنواره جابربن حیان ناحیه ۲ رشت
آموزش و پرورش نهادهای آموزشی

برگزاری نهمین جشنواره جابربن حیان ناحیه ۲ رشت

نهمین جشنواره پروژه های علمی دانش اموزان دوره ابتدایی(جابربن حیان) در قالب طراحی وساخت ، آزمایش، تحقیق ، مدل و نمایش در سالن عفیفی ناحیه ۲ رشت برگزار شد .
آموزگارکوشا – به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، نرگس دستیار در این برنامه گفت: جشنواره جابربن حیان یک رقابت سالم و هیجان انگیز علمی به همراه فعالیت های گروهی و مشارکت جویانه در بین دانش آموزان دوره ابتدایی است که می تواند جلوه های ارزشمندی از بروز خلاقیت و نبوغ را در بین دانش آموزان پدید آورد.
وی تصریح کرد: پرورش مهارت های یاددهی – یادگیری از طریق روش های پروژه محور دستیابی به اهداف آموزشی را میسر کرده و همچنین می تواند شیوه موثری در راه دسترسی به عدالت آموزشی و کاهش اختلاف بین سطوح یادگیری در شهر و روستا باشد .

شایان ذکر است ۷۴۶۷ دانش آموز ناحیه دو رشت با ارائه ۲ هزار و ۴۸۹ اثر دراین جشنواره شرکت کردند که در نهایت تعداد ۲۵۲۰ دانش آموز با ۸۴۰ اثر برگزیده به جشنواره راه یافتند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

دسته ها