شما اینجا هستید : صفحه اصلی » کنکور » کنکور سراسری » تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته ۹۸ اعلام شد
کنکور سراسری

تاریخ ثبت نام آزمون کارشناسی ناپیوسته ۹۸ اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام برای پذیرش در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ از ۱۰ اردیبهشت ماه آغاز می شود.
آموزگارکوشا – حسین توکلی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا گفت: ثبت ‌نام و انتخاب رشته در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ در روزهای ۱۰ تا ۱۶ اردیبهشت ماه از طریق سامانه سازمان سنجش آموزش کشور انجام و آزمون داوطلبان نیز ۱۱ مردادماه برگزار می شود.
وی افزود: در دوره کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال آینده، پذیرش دانشجو در ۱۶ رشته امتحانی از طریق برگزاری آزمون و در ۵۰ رشته تحصیلی صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (با معدل کل دوره کاردانی و بدون آزمون) صورت می‌ پذیرد.
به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه‌ راهنمای ثبت ‌نام و انتخاب رشته ‌های تحصیلی که حاوی اطلاعات، شرایط و ضوابط پذیرش در این دوره هاست، همزمان با شروع ثبت ‌نام در دسترس داوطلبان قرار می گیرد.
انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید

فهرست عناوین