خانه » نهادهای آموزشی » تداوم بارش باران مدارس برخی شهرهای هرمزگان را به تعطیلی کشاند
آموزش و پرورش نهادهای آموزشی

تداوم بارش باران مدارس برخی شهرهای هرمزگان را به تعطیلی کشاند 5/5 (2)

بارش شدید باران همراه با رگبار، رعد و برق و تندباد لحظه ای، موجب تعطیلی تمامی مراکز پیش دبستانی و مدارس نوبت صبح و عصر در شهرستان های رودان، پارسیان و بخش رودخانه شد.
محبوب کن - فیس نما
filesell
بارش شدید باران همراه با رگبار، رعد و برق و تندباد لحظه ای، موجب تعطیلی تمامی مراکز پیش دبستانی و مدارس نوبت صبح و عصر در شهرستان های رودان، پارسیان و بخش رودخانه شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان بارش باران که از شب گذشته در نقاط مختلف استان آغاز شده و همچنان ادامه دارد، موجب آبگرفتگی معابر شهری و روستایی در اکثر مناطق استان شده و رفت و آمد دانش آموزان را با مشکل مواجه کرده است.
بر پایه این گزارش به منظور جلوگیری از حوادث و خطرات احتمالی، تمامی مراکز پیش دبستانی و مدارس نوبت صبح و عصر در شهرستان رودان، پارسیان و منطقه روخانه تعطیل و در شهرستان میناب، سندرک و سیریک نیز نوبت عصر تعطیل شد.
بنابر اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان سامانه بارشی جنوبی که از شنبه وارد استان شده، به صورت باران شدید همراه با رگبار، رعد و برق و تندباد لحظه ای در منطقه فعال است و وقوع تگرگ، سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه های فصلی دور از انتظار نیست.
این سامانه بارشی تا روز دوشنبه در منطقه فعال است.

از این مطلب خوشتون اومد ؟

مطالب را در شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید
filesell

About the author

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

Add Comment

Click here to post a comment

ما را درتلگرام دنبال کنید

آمار سایت

  • 0
  • 1,190
  • 868
  • 199,547
  • 721

مقطع خود را انتخاب کنید