خانه » نهادهای آموزشی » تعطیلی مدارس چهار شهر خوزستان به دلیل وقوع پدیده گرد و غبار/ تعطیلی مدارس شادگان در نوبت عصر
آموزش و پرورش نهادهای آموزشی

تعطیلی مدارس چهار شهر خوزستان به دلیل وقوع پدیده گرد و غبار/ تعطیلی مدارس شادگان در نوبت عصر

براساس اعلام استانداری خوزستان به دلیل وقوع پدیده گرد و غبار مدارس نوبت صبح چهار شهر خوزستان در روز دوشنبه تعطیل شد.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام استانداری خوزستان،باتوجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر ورود توده گرد و غبار با منشأ خارجی، امروز (دوشنبه) مدارس نوبت صبح کلیه مقاطع تحصیلی در شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان و اروندکنار تعطیل می‌باشد.

تعطیلی مدارس شادگان در نوبت عصر

سعید حاجیان، فرماندار شادگان گفت: کلیه مدارس شادگان در تمام مقاطع به علت بروز پدیده گرد و غبار در نوبت عصر امروز، دوشنبه (دوم اردیبهشت‌ماه) تعطیل هستند.

فرماندار شادگان افزود: تعداد زیادی از دانشجویان در قالب گروه‌های جهادی به سیل زدگان کمک رسانی می‌کنند. با توجه به این مسائل دانشگاه آزاد اسلامی شادگان نیز در این هفته از ۳۱ فروردین تا پایان هفته، ششم اردیبهشت ماه تعطیل اعلام شده است.

حاجیان ادامه داد: باتوجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر ورود توده گرد و غبار با منشا خارجی، امروز مدارس نوبت صبح کلیه مقاطع تحصیلی در شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان و اروندکنار تعطیل اعلام شده بود.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

بیشترین بازدید مطالب

دسته ها