خانه » المپیادها » تمدید زمان رسیدگی به نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش‌آموزی
المپیاد علمی المپیادها

تمدید زمان رسیدگی به نتایج آزمون المپیادهای علمی دانش‌آموزی

مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان خبرداد؛
مرکز ملی پرورش استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان طی اطلاعیه‌ای از تمدید زمان ثبت درخواست رسیدگی به نتیجه آزمون مرحلۀ اول المپیادهای علمی دانش‌آموزی کشور در سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ تا پایان امروز خبرداد.
آموزگارکوشا – به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش پرورش، در این اطلاعیه زمان تکمیل و ارسال فرم درخواست رسیدگی به نتیجه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ برای پذیرفته نشدگان این المپیادها تا ساعت۲۴ روز شنبه مورخ ۱۷ فرودین۱۳۹۸ تمدید شد.
بر این اساس، داوطلبانی که تاکنون موفق نشده‌اند درخواست رسیدگی به نتیجه خود را ثبت نمایند، می توانند تا قبل از پایان مهلت اعلام شده، به سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی مراجعه و نسبت به ثبت و ذخیره فرم الکترونیکی درخواست، اقدام نمایند.
گفتنی است؛ زمان مذکور غیر قابل تمدید است و به درخواست‌های ارائه شده با سایر روش‌ها از جمله نمابر، ‌ایمیل و مراجعه حضوری رسیدگی نخواهد شد.

انتهای پیام /

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

بیشترین بازدید مطالب

دسته ها