خانه » اخبار » تمدید مهلت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹ – ۹۸
اخبار کنکور و پذیرش دانشجو

تمدید مهلت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹ – ۹۸

مهلت ثبت نام دوازدهمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی سال تحصیلی ۹۹ – ۹۸ دانشگاه علوم پزشکی تهران تا ۱۰ بهمن ۹۷ تمدید شد .

مهلت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی ۹۹ – ۹۸ دانشگاه علوم پزشکی تهران از روز شنبه اول دی تا دوشنبه اول بهمن بود که بنا به درخواست داوطلبان آزمون این فرصت تا چهارشنبه ۱۰ بهمن تمدید شد .
داوطلبان توجه داشته باشند ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی به صورت اینترنتی صورت می گیرد و داوطلبان با مراجعه به سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران و اسکن مدارک مشروحه می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند .
فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته یکی از رشته های گروه های آزمایشی علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی می توانند در این دوره ها شرکت کنند .
دانش آموختگان و دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری عمومی و تخصصی ( Ph.D ) از دانشگاه های سراسری و آزاد و غیره حق ثبت نام آزمون کارشناسی به پزشکی را ندارند .
حداکثر سن در زمان ثبت نام آزمون باید ۲۵ سال تمام باشد ( صرفاً متولدین اول دی ماه ۱۳۷۲ و بعد از آن ) . تبصره : مدت زمان سربازی و طرح نیروی انسانی به حداکثر سن اضافه می‌شود .
معدل کل دیپلم باید ۱۸ و بالاتر و معدل مقطع کارشناسی باید ۱۶ و بالاتر باشد .
دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از نظر نظام وظیفه ( در مورد آقایان ) و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی مطابق جدول اعلام شده الزامی است .
زمان آزمون چند مرحله ای پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران از سوی دانشگاه اعلام خواهد شد .
منبع : مهر

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

دسته ها