خانه » نهادهای آموزشی » تنبیه بدنی دانش آموز رفسنجانی با ترانس برق و شوکر شد
آموزش و پرورش نهادهای آموزشی

تنبیه بدنی دانش آموز رفسنجانی با ترانس برق و شوکر شد

در مدرسه‌ی ابتدایی دور اول شهید میرزا بیگی رفسنجان دو دانش آموز با هم درگیری پیدا می‌کنند که یکی از دانش آموزان توسط همکلاسی دیگرش مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.
روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان: تنبیه بدنی دانش آموز رفسنجانی از سوی مدیر مدرسه صحت دارد، اما اینکه به وسیله‌ی ترانس برق و شوکر اینکار انجام شده کاملا تکذیب می‌شود.
امید سلاجقه رئیس اداره‌ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: در مدرسه‌ی ابتدایی دور اول شهید میرزا بیگی رفسنجان دو دانش آموز با هم درگیری پیدا می‌کنند که یکی از دانش آموزان توسط همکلاسی دیگرش مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.
وی تصریح کرد: در همین راستا مدیر مدرسه دانش آموز ضارب را با خط کش تنبیه بدنی کرده که پدر دانش آموز شاکی شده است.
سلاجقه اظهار کرد: عنوان شده تنبیه در مدرسه با ترانس برق و شوکر بوده که با بررسی های انجام شده از مدرسه این موضوع به طور کامل تکذیب می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تنبیه فقط با خط کش انجام شده که همین هم از نظر آموزش و پرورش جرم محسوب می‌شود گفت: هم اکنون مدیر خاطی به هیئت تخلفات اداری کارکنان برای رسیدگی به پرونده معرفی شده تا طبق ضوابط قانونی با وی برخورد شود.
سلاجقه افزود: همانطور که آموزش و پرورش کرمان بار‌ها تاکید کرده است که تنبیه بدنی در مدارس استان تحت هر شرایط و با هر بهانه و شیوه‌ای اکیدا ممنوع است و با افراد خاطی در این زمینه به شدت بر خورد می‌شود.
مهدی ابوطالبی سرپرست آموزش و پرورش رفسنجان نیز در این زمینه گفت: این خبر را به طور صد درصد تایید و به طور صد درصد تکذیب نمیکنم.
وی افزود: درست است تنبیه انجام شده، اما به صورتی که عنوان شده کاملا صحت ندارد و فقط به صورت خیلی جزئی بوده است.
ابوطالبی تصریح کرد: فیلمی که دانش آموز توسط مدیر مدسه تنبیه شده از طریق دوربین‌های مدرسه ضبط شده که هم اکنون موجود است و اینکه با ترانس برق تنبیه شده به هیچ عنوان صحت ندارد.
وی گفت: مدیر مربوطه برای رسیدگی این موضوع به تخلفات اداری کارکنان معرفی شده است.

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

بیشترین بازدید مطالب

دسته ها