شما اینجا هستید : صفحه اصلی » اخبار » جایزه ملی نخبگان به دانشجوی دانشگاه علم و فرهنگ رسید
اخبار دانشگاه و مراکز آموزشی

جایزه ملی نخبگان به دانشجوی دانشگاه علم و فرهنگ رسید

دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی دانشگاه علم و فرهنگ موفق به دریافت جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال ۹۸-۹۷ شد.

بیژن پیرنیا نائینی دانشجوی دکتری رشته روانشناسی بالینی دانشگاه علم و فرهنگ موفق به کسب جایزه تحصیلی بنیاد ملی نخبگان شد.
جایزه ‌های تحصیلی بنیاد ملی نخبگان هر سال به منظور هدایت هدفمند دانشجویان صاحب استعداد برتر در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ ها و مراکز فناوری کشور از جانب این بنیاد به دانشجویان صاحب استعداد برتر تعلق می­گیرد.
پیرنیا پژوهشگر حوزه اعتیاد است و تاکنون۸۰ مقاله علمی از جمله ۱۳ مقاله آی­ اس ­آی و ۸ مقاله نمایه شده به چاپ رسانده است. در حال حاضر وی مدیریت یک مرکز درمان اعتیاد را بر عهده دارد.
دریافت کنندگان جایزه بنیاد ملی نخبگان تسهیلات متعددی شامل «رتبه دانشجویی»، «اعتبار آموزش‌یاری»، «اعتبار پژوهش ‌یاری»،«اعتبار فن یاوری»، «اعتبار توان‌مندی آموزشی/کارآفرینی»، «اعتبار ارتباطات علمی» و «اعتبار فرصت مطالعاتی داخلی/ خارجی» دریافت می کنند که در قالب چهار جایزه «آموزش»، «پژوهش»، «فناوری» و «فرهنگ» به برگزیدگان اعطا می ‌شود.
منبع : ایرنا

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید