خانه » مشاوره » جمعه ها به عنوان روز خانواده
مشاوره مقالات مشاوره ای

جمعه ها به عنوان روز خانواده 5/5 (3)

محبوب کن - فیس نما
filesell

در این پست مطلبی درباره جمعه های روز خانواده براتون قرار داده ایم .

در فرهنگِ ما عموما جمعه‌ها به عنوانِ روز خانواده تعریف شده است، روزی که همه‌ی اعضای خانواده سعی بر آن دارند که بیش‌تر از روزهای دیگر، زمانشان را با خانواده بگذرانند. ویژگی جالبی که بین دانش‌آموزان موفق و خانواده‌هایشان به چشم می‌خورد آن است ک جمعه‌های آزمون را نیز به طور خانوادگی می‌گذرانند.

صبح را با نشاط و در کنار هم آغاز می‌کنند. قبل از آزمون، کمی در بابِ آزمون و استراتژی و روشی که قرار است فرزندشان در آزمون پیاده‌سازی کند، گفت‌وگو می‌کنند. پس از آزمون هم شرایط را برای تحلیلِ آزمون فراهم می‌سازند و در صورت لزوم و وجودِ امکان، در بابِ سوالات آزمون و تکنینک‌ها به بحث می‌نشینند.

به اتفاقِ هم برای مشاوره پیرامونِ نتایجِ کارنامه به پشتیبان مراجعه می‌کنند و نقاط قوت و چالش‌ها را با هم بررسی می‌کنند و هدف‌گذاریِ آزمون بعد را انجام می‌دهند. همه‌ی این کارها موجب می‌شود که دانش‌آموز با حمایتی که از سوی خانواده احساس می‌کند، برای هر آزمون با تمامِ توانش تلاش کند.

جمعه‌های آزمونی‌تان خانوادگی باد.

از این مطلب خوشتون اومد ؟

مطالب را در شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید
filesell

About the author

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

Add Comment

Click here to post a comment

ما را درتلگرام دنبال کنید

آمار سایت

  • 0
  • 450
  • 198
  • 217,518
  • 978

مقطع خود را انتخاب کنید

اسکان مدارس در ایام نوروز