شما اینجا هستید : صفحه اصلی » اخبار » دانشگاه و مراکز آموزشی » داوطلبان رشته‌محل‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها چگونه ثبت‌نام کنند؟
دانشگاه و مراکز آموزشی

داوطلبان رشته‌محل‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها چگونه ثبت‌نام کنند؟

آموزگارکوشا: داوطلبان رشته‌محل‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها از ۲۰ مردادماه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش آموزگارکوشا به نقل از فارس، داوطلبان رشته محل های صرفاً براساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات پذیرنده در سال ۱۳۹۸ به صورت جدا از رشته محل های با آزمون با ملاک معدل کتبی دیپلم می توانند از طریق سایت سازمان سنجش برای ثبت نام اقدام کنند.
* کدام افراد می توانند در رشته های بدون آزمون ثبت نام کنند؟

داوطلبان اعم از اینکه در آزمون سراسری ثبت نام کرده یا نکرده اند در جلسه آزمون حاضر یا غایب بوده اند، می توانند با مراجعه به سامانه پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در این دوره ها ثبت نام کنند.

ثبت نام از ۲۰ مردادماه فعال می شود و تا ۲۸ شهریورماه ادامه دارد.

داوطلبان رشته‌محل‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها چگونه ثبت‌نام کنند؟

* نحوه ثبت نام

داوطلبان باید با مطالعه دقیق دفترچه راهنما که از ۱۷ مردادماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد، برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید