خانه » مشاوره » داوود اکبری: نورافکنی بر راهِ پیشِ رو
مشاوره مقالات مشاوره ای

داوود اکبری: نورافکنی بر راهِ پیشِ رو

محبوب کن - فیس نما
filesell

داود اکبری

امروز ۲۳ شهریور ۹۷ است و در پایانِ یک آزمونِ جامع هستید. اینک، عصر جمعه، فرصت مناسبی است برای فکر کردن به دو ماه تلاشِ تابستانی که چه‌کار کردید و از این به بعد چه خواهید کرد؛ درست مثل محمد استادمحمدی، رتبه‌ی ۱ ریاضی کشور در سال ۹۱، که در پایان تابستان چه‌قدر خوب خودش را بیش‌تر شناخت.

 

شما که در تابستان این امتیاز را به دست آورده‌اید که با انواع کارنامه‌های متنوع، بازخورد زحمات خود را ببینید و بدانید کجای کار هستید، حالا ساعتی را با بررسی دستاوردهای این «تلاشِ آموختن»، به‌ویژه جمعه‌های پر از یادگیری، سپری کنید.

بی‌شک هر یک از شما در طول این دو ماه، داستانی از موفقیت دارید. داستان خود را بنویسید که چگونه توانستید این‌ گونه مستمرانه و لجوجانه درس بخوانید، حتی بدون ‌یک ‌بار غیبت، و چگونه توانستید برای ارتقای یک درس این‌ گونه صبورانه نتیجه بگیرید.

باید آن را بنویسید و آن را با صدای بلند برای خودتان، پدر و مادرتان و دوستانتان بخوانید. با این کشف، نورافکنی خواهید تاباند به راه پیش روی‌تان؛ بی‌هیچ واهمه‌ای و پر از انگیزه و امید!

از این مطلب خوشتون اومد ؟

مطالب را در شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید
filesell

About the author

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

Add Comment

Click here to post a comment

ما را درتلگرام دنبال کنید

آمار سایت

  • 1
  • 426
  • 198
  • 217,494
  • 978

مقطع خود را انتخاب کنید

اسکان مدارس در ایام نوروز