خانه » نهادهای آموزشی » راهنمای پیشگیری و کاهش پیامدهای حوادث چهارشنبه آخر سال، ابلاغ شد
آموزش و پرورش نهادهای آموزشی

راهنمای پیشگیری و کاهش پیامدهای حوادث چهارشنبه آخر سال، ابلاغ شد

قائم‌مقام وزیر و رییس مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی، راهنمای پیشگیری و کاهش پیامدهای حوادث چهارشنبه آخر سال، را ابلاغ کرد.
آموزگارکوشا – به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، نظر به نزدیک شدن ایام پایانی اسفندماه و چهارشنبه آخر سال و ضرورت رعایت رویکرد فرهنگی و تربیتی در برنامه‌ها و اقدامات مربوط به حفظ و ارتقا سلامت جسمی دانش آموزان و پیشگیری از آسیب‌های جانی و خسارات مالی در مدرسه و جامعه، راهنمای پیشگیری و کاهش پیامدهای حوادث چهارشنبه آخر سال، راهنمای پیشگیری و کاهش پیامدهای حوادث چهارشنبه آخر سال به ادارات کل آموزش‌وپرورش استان‌ها ابلاغ شد.

گفتنی است؛ در این راهنما بر تشکیل جلسات کارگروه سلامت با موضوع پیشگیری و کاهش اثرات سوانح مرتبط با آتش‌سوزی و اتخاذ تدابیر مناسب برای مدارس با حضور نمایندگان متولی؛ آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی پیام‌های مرتبط با موضوع با استفاده از ظرفیت‌های استانی؛ اختصاص بخشی از مراسم صبحگاهی به موضوع حوادث شب چهارشنبه آخر سال با دعوت از کارشناسان هلال‌احمر، آتش‌نشانی و اورژانس و…تأکید شده است.
متن راهنمای پیشگیری و کاهش پیامدهای حوادث چهارشنبه آخر سال را از اینجا مشاهده کنید.
انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

دسته ها