خانه » کنکور » معرفی نفرات برتر کنکور » رتبه های یازدهم کنکور تجربی و نهم زبان انگلیسی در دبیرستان شاهد علی آباد استان گلستان
کنکور معرفی نفرات برتر کنکور

رتبه های یازدهم کنکور تجربی و نهم زبان انگلیسی در دبیرستان شاهد علی آباد استان گلستان

مهدی دنکوب دانش آموز دبیرستان شاهد شهرستان علی آباد رتبه یازدهم کنکور تجربی و نهم زبان انگلیسی سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را از آن خود کرد.

آموزگارکوشا – به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان علی آباد مهدی دنکوب دانش آموز دوره دوم متوسطه دبیرستان شاهد شهرستان علی آباد در استان گلستان بین دانش آموزان کشور خوش درخشید.

نور علی علمشاهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان علی آباد ضمن تبریک به آقای مهدی دنکوب و همکاران و همچنین قدردانی از زحمات آنان گفت : اجرای برنامه های متنوع و موثر آموزشی ضمن بستر سازی برای توسعه و تقویت اندیشه و تفکر دانش آموزان با کمک و همراهی همکاران پر تلاش دبیرستان شاهد شهرستان علی آباد از جمله فعالیتهای بود که که در راستای بهینه سازی اهداف آموزشی و آموزشگاههای پاسخگو و علمی مد نظر قرار گرفته است.

محمدرضا رهنمایی رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران شاهد استان بیان کردند: مجموعه برنامه های آموزشی و پرورشی در جهت بهره گیری از روش های فعال و خلاق در فرایند یاددهی و یادگیری و همچنین برقراری نظام انگیزشی در بین دانش اموزان از جمله اهداف مورد نظر در مدارس شاهد بوده که در سرلوحه برنامه ریزی آموزشی مدارس شاهد قرار گرفته است .

انتهای پیام/

محبوب کن - فیس نما

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

دسته ها