خانه » دبستانی ها » کتاب » سرما نخوری کوتی‌کوتی/ معرفی کتاب
دبستانی ها کتاب

سرما نخوری کوتی‌کوتی/ معرفی کتاب

شاید برخی با دیدن ظاهر یک هزارپا، رو ترش کنند و پا به فرار بگذارند؛ اما این هزارپا با همه‌ی هزارپاهای دنیا فرق دارد؛ یک هزارپای کوچولوی بامزه که کلی داستان دارد. این هزارپا برای خودش اسمی دارد؛کوتی‌کوتی. در عین حال که بازیگوش است، کنجکاو هم هست و به دنبال پاسخ برای پرسش‌های کودکانه است. مثل روزی که برگ زردی پیدا می‌کند و به مدرسه می‌برد تا از آموزگارش دلیل زردی برگ را بپرسد.

معرفی کتاب: سرما نخوری کوتی‌کوتی
نام کتاب: سرما نخوری کوتی  نویسنده: فرهاد حسن‌زاده    ویراستار: مرضیه طلوع‌اصل          کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
کودک است و خواهش‌های کودکانه‌ای دارد. می‌تواند خودش را به بیماری بزند و مدرسه نرود. او شماره‌های پاهایی را که درد می‌کند، حفظ است. خوشبختانه آن‌ قدر پا دارد که همیشه می‌تواند پادرد داشته باشد! اما نیازی به این کار نیست. رادیو اعلام کرده است به دلیل آمدن برف، مدرسه‌ها تعطیل است و او به پاهایش برای برف‌بازی نیاز دارد. کوتی‌کوتی همیشه پس از ناامید شدن و گریه کردن، به فکر چاره می‌افتد و راه‌حل مشکلش را پیدا می‌کند. البته کوتی‌کوتی برای حل کردن مشکلاتش تنها نیست؛ گاهی زمین و زمان و مادربزرگ و پدربزرگ هم به کمکش می‌آیند.

منبع:کانون

انتهای پیام/

از این مطلب خوشتون اومد ؟

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

آرشیو

مطالب خواندنی