شما اینجا هستید : صفحه اصلی » نهادهای آموزشی » آموزش و پرورش » معاون حقوقی ‌وزیر‌ آموزش و پرورش: طرح رتبه‌بندی فرهنگیان ‌آغاز شد/ پاداش فرهنگیان بازنشسته مهرماه پرداخت می‌شود
آموزش و پرورش

معاون حقوقی ‌وزیر‌ آموزش و پرورش: طرح رتبه‌بندی فرهنگیان ‌آغاز شد/ پاداش فرهنگیان بازنشسته مهرماه پرداخت می‌شود

معاون حقوقی ‌وزیر‌ آموزش و پرورش: طرح رتبه‌بندی فرهنگیان ‌آغاز شد/ پاداش فرهنگیان بازنشسته مهرماه پرداخت می‌شود

معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش گفت: بخش دوم پاداش فرهنگیان بازنشسته سال قبل از نیمه مهرماه جاری پرداخت می‌شود.

آموزگار کوشا – به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام علی عسکری صبح امروز در مراسم زنگ مهر و مقاومت خراسان جنوبی که در شهرستان درمیان نواخته شد اظهار داشت: انسان موجودی چندبخشی است به‌گونه‌ای که از پدر قالب تن و از معلم جان را روشن می‌کند و این معلم است که انسان را به کمال می‌رساند.
وی با بیان اینکه سرمایه‌های آینده نظام در کلاس درس با مکتب علم و معرفت آشنا می‌شوند که این خود نگاهی به گذشته و توجه به آیندگان است افزود: تحقق سند تحول بنیادین بیانگر فرهنگ در قالب معرفت دینی است که این مهم را در ذهن متبلور می‌کند.
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تربیت مقدم بر آموزش است و اجرای سند تحول بنیادین در شش بخش تخصصی، میثاقی ملی است که این امر را محقق می‌کند.
عسکری بیان کرد: شهدا با بصیرت، اخلاص و نثار خون خود نهال انقلاب اسلامی ایران را آبیاری و به درخت تنومند مقاومت در برابر یزیدیان زمان و چشم امید آزادگان جهان تبدیل کرده‌اند.
وی یادآور شد: بخش دوم پاداش فرهنگیان بازنشسته سال قبل از نیمه مهرماه پرداخت می‌شود.
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش از تخصیص ۵۰۰میلیاردی برای نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خبر داد و اظهار داشت: با مساعدت دولت امسال اعتبارات نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور سه برابر شده است.
عسکری گفت: طرح رتبه‌بندی فرهنگیان کشور از ابتدای مهرماه امسال آغاز شده، در این راستا ۲ هزار میلیارد تومان تخصیص یافته است.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی نیز در این مراسم از فرهنگیان شهرستان مرزی درمیان به‌عنوان پرچمدار مبارزه با هجمه فرهنگی دشمن و مرزبانان حریم فکر و اندیشه خبر داد و گفت: فرهنگیان این شهرستان با توجه به هجمه فرهنگی دشمن و مرزی بودن نهبندان رسالتی دوبرابر دارند.
واقعی با اعلام اینکه تا پایان سال تمامی مدارس و کلاس‌های کانکسی در سطح استان جمع‌آوری می‌شود افزود: امروز ۱۸۰ هزار دانش‌آموز در ۲ هزار و ۷۷۴ آموزشگاه و در ۹ هزار کلاس درس در سطح استان سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید

فهرست عناوین