شما اینجا هستید : صفحه اصلی » نهادهای آموزشی » آموزش و پرورش » مدارس کشور در روزهای بین‌التعطیل هفته آینده تعطیل نیست
آموزش و پرورش

مدارس کشور در روزهای بین‌التعطیل هفته آینده تعطیل نیست

مدارس کشور در روزهای بین‌التعطیل هفته آینده تعطیل نیست

از آنجا که در هفته پیش رو ، ۳ روز بین التعطیلی وجود دارد، در بعضی آبراهه های شبکه های اجتماعی مطالبی در مورد تعطیلی مدارس منتشر شده است که این مطالب صحت ندارد.

آموزگار کوشا – به گزارش فارس، فردا چهارم آبان ماه است و در تقویم هم روز کاری است ولی از آنجا که روز یکشنبه پنجم آبان ماه مصادف با ۲۸ صفر و ارتحال پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) و شهید شدن امام حسن مجتبی (علیه السلام)، تعطیل است، شنبه بین دو روز تعطیل جمعه و یکشنبه قرار دارد و بین التعطیلی است.
از سوی دیگر روز دوشنبه ششم آبان ماه، روز کاری است ولی روز سه شنبه هفتم آبان ماه مصادف با ۳۰ صفر و شهادت امام رضا (علیه السلام) تعطیل است که در نتیجه روز دوشنبه هم بین دو روز یکشنبه و سه شنبه قرار دارد و بین التعطیلی است.
همچنین روز چهارشنبه هم هشتم آبان ماه، روز کاری است ولی پنج شنبه ها مدارس کشور تعطیل است و در نتیجه روز چهارشنبه هم بین دو روز تعطیل سه شنبه و پنجشنبه قرار دارد و بین التعطیلی است.
تعطیلی مدارس,نهاد های آموزشی,اخبار آموزش و پرورش,خبرهای آموزش و پرورش
این اتفاق باعث شده است که در بعضی کانال ها در فضای مجازی اقدام به اخبار مبنی بر تعطیلی مدارس شود؛ اخباری که صرفاً ذهن دانش آموزان را گمراه می کند.
پیگیری ها حاکی از این است که آموزش و پرورش اصلاً برنامه ای برای تعطیلی مدارس در روزهای بین التعطیل ندارد و مدارس کشور دایر است.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید