خانه » نهادهای آموزشی » مدارس کشور ۳۱ فروردین تعطیل نیست
آموزش و پرورش نهادهای آموزشی

مدارس کشور ۳۱ فروردین تعطیل نیست

قائم مقام وزیر آموزش و پرورش خبر تعطیلی مدارس در روز شنبه (۳۱ فروردین) را رد کرد.

آموزگارکوشا – مدارس تهران ۳۱ فروردین تعطیل نیستامیرعلی نعمت‌الهی قائم مقام وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: هرگز تصمیمی مبنی بر تعطیلی مدارس در روز شنبه از سوی آموزش و پرورش گرفته نشده است.

وی تاکید کرد: هرگونه خبری مبنی بر تعطیلی مدارس که در فضای مجازی تحت عنوان تعطیلی ۳۱ فروردین فروردین مطرح شده است؛ صحت ندارد و مدارس سراسر کشور در این روز مانند قبل به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

پیش از این هم مسعود ثقفی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش تهران اظهار کرد: آموزش و پرورش تهران تصمیمی براى تعطیلی مدارس در روز شنبه ۳۱ فروردین ماه ندارد.

برخی اخبار در فضای مجازی مبنی بر تعطیلی مدارس در روز شنبه ۳۱ فروردین مطرح شده بود که بنا بر تصمیم آموزش و پرورش چنین موضوعی صحت ندارد؛ هرچند این بار اول نیست که چنین اخبار کذبی برای تعطیلی مدارس در ایام بین ۲ تعطیلی مطرح می‌شود در حالی که در کمتر زمانی چنین اتفاقی رخ داده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

بیشترین بازدید مطالب

دسته ها