شما اینجا هستید : صفحه اصلی » نهادهای آموزشی » دانشگاه » مرحله دوم اعتبارات مورد نیاز پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ دانشگاه‌ها تامین شد
دانشگاه

مرحله دوم اعتبارات مورد نیاز پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ دانشگاه‌ها تامین شد

مرحله دوم اعتبارات مورد نیاز پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۹۷ دانشگاه‌ها تامین شد

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از تأمین اعتبار مرحله دوم پاداش پایان خدمت بازنشستگان دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و فناوری خبر داد.

آموزگار کوشا،به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمدتقی نظرپور، با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس مکاتبات و پیگیری‌های انجام‌شده و لزوم تکریم اساتید و کارکنان بازنشسته آموزش عالی، مبلغی معادل ۷۸۵ میلیارد ریال از سوی سازمان برنامه‌وبودجه کشور در ابتدای مهرماه ۱۳۹۸ تأمین اعتبار شده است.
وی افزود: با این تخصیص پاداش پایان خدمت بخش دیگری از بازنشستگان ازجمله اعضای هیئت‌علمی و غیرهیئت علمی دانشگاه پیام نور نیز پرداخت خواهد شد.
نظرپور در پایان خاطرنشان کرد: برای تسویه‌حساب کامل با بازنشستگان سال ۱۳۹۷ به مبلغ ۵۱۵ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که پیگیری دریافت تخصیص این اعتبار به‌صورت ویژه در دستور کار این معاونت قرار دارد.
 
انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید

فهرست عناوین