شما اینجا هستید : صفحه اصلی » نهادهای آموزشی » دانشگاه » مهلت ثبت نام در دانشگاه پیام نور امروز، ۲۱ مهر ماه پایان می‌یابد
دانشگاه

مهلت ثبت نام در دانشگاه پیام نور امروز، ۲۱ مهر ماه پایان می‌یابد

مهلت ثبت نام در دانشگاه پیام نور امروز، ۲۱ مهر ماه پایان می‌یابد

مهلت ثبت‌نام پذیرفته شدگان و انتخاب واحد دانشگاه پیام نور امروز، ۲۱ مهر ماه از طریق سامانه آموزشی گلستان پایان می‌یابد.

آموزگار کوشا – به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، مهلت ثبت‌نام پذیرفته شدگان و انتخاب واحد در دانشگاه پیام نور امروز ۲۱ مهرماه ۹۸ پایان می‌یابد.
با توجه به درخواست‌های مکرر دانشجویان و حجم بالای پذیرفته شدگان در دانشگاه پیام نور با موافقت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، مهلت ثبت نام و انتخاب واحد تا ۲۱ مهر تمدید شد.
کلیه پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ۹۸ صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پیام نورمی‌توانند با مراجعه به سامانه آموزشی گلستان به آدرس اینترنتی reg.pnu.ac.ir و یا مراجعه به مراکز و واحد‌ها برای ثبت نام اقدام کنند.
لازم به ذکر است؛ داوطلبان برای تحصیل در دانشگاه پیام نور از مزایایی همچون تحصیل همزمان در دو رشته ، پایین‌ترین شهریه دانشگاهی، اختیاری بودن حضور در کلاس‌های درس، شرایط ویژه برای کارمندان، شاغلین و بانوان خانه دار، سهولت در تغییر رشته و مهمانی در شهر مورد نظر دانشجو، تعیین شهر محل برگزاری امتحانات پایان ترم به انتخاب دانشجو و برگزاری کلاس‌های درس به صورت حضوری، نیمه حضوری و الکترونیکی «ترکیبی» برخوردار خواهند شد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید