خانه » اخبار » نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی امروز اعلام می‌شود
اخبار کنکور و پذیرش دانشجو

نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی امروز اعلام می‌شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت آزمون سراسری دو دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی امروز، ۱۲ دی ماه خبر داد.
دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب، اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده فهرست اسامی چهار هزار و ۷۴۹ نفر پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال ۹۷ امروز (چهارشنبه) ۱۲ دی ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.
وی در ادامه تصریح کرد: از تعداد چهار هزار و ۷۴۹ پذیرفته شده نهایی آزمون فوق، تعداد دو هزار و ۵۸۱ نفر زن و مابقی نیز مرد هستند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: تمام پذیرفته‌شدگان فوق ضرورت دارد یک هفته‌ بعد از اعلام اسامی‌شان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای اطلاع از برنامه زمانی، مکان و مدارک مورد نیاز و نحوه ثبت‌نام به سایت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مراجعه کنند. بدیهی است عدم مراجعه به موقع به منزله انصراف خواهد بود.

از این مطلب خوشتون اومد ؟

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید