خانه » پایه تحصیلی » دوره اول متوسطه » نمونه سوال امتحان تفکر و سبک زندگی پایه هفتم نوبت دوم خرداد ماه مدرسه منطقه آران و بیدگل
تفکر و سبک زندگی هفتم دوره اول متوسطه هفتم متوسطه

نمونه سوال امتحان تفکر و سبک زندگی پایه هفتم نوبت دوم خرداد ماه مدرسه منطقه آران و بیدگل

در این مقاله نمونه سوال امتحان تفکر و سبک زندگی پایه هفتم نوبت دوم مدرسه پسرانه منطقه آران و بیدگل برای دانلود رایگان قرار داده شده است .
برای آمادگی بیشتر دانش آموزان پایه هفتم برای امتحانات نوبت دوم ( خرداد ماه ) ، در این مقاله نمونه سوال امتحان تفکر و سبک زندگی پایه هفتم نوبت دوم ( خرداد ماه ) مدرسه پسرانه منطقه آران و بیدگل ارائه شده است . می توانید با کلیک روی لینک زیر به صورت رایگان آن را دانلود کنید .
برای دانلود نمونه سوال امتحان تفکر و سبک زندگی پایه هفتم نوبت دوم ( خرداد ماه ) مدرسه پسرانه منطقه آران و بیدگل کلیک کنید .
لازم به ذکر است اگر برای بالا بردن آمادگی خود به نمونه سوالات بیشتری نیاز دارید می توانید به مقاله نمونه سوالات امتحان تفکر و سبک زندگی پایه هفتم سر بزنید . برای دانلود سوالات امتحانی سایر دروس پایه هفتم در نوبت دوم ( خرداد ماه ) نیز می توانید به مقاله نمونه سوالات امتحانی پایه هفتم رجوع کنید . در ادامه تعدادی از سوالات این امتحان تفکر و سبک زندگی را برای شما قرار داده ایم تا با درجه سختی آن آشنا شوید .
سوالاتی که در این نمونه سوال امتحان تفکر و سبک زندگی پایه هفتم نوبت دوم خواهید دید به شرح زیر است :
۱) جاهای خالی را با کلمات مناسب پر کنید .
۲) تفاوت اعتماد به نفس با غرور و تکبر چیست ؟
۳) چرا انسان تا پایان عمر نیازمند یادگیری است ؟
۴) چه عواملی در تغییر انسان ها موثرند ؟
۵) سبک زندگی ایرانی اسلامی چیست ؟
۶) راه های جبران خطای تفسیر حواس چیست ؟
برای مشاهده سوالات امتحانی پایه هفتم  سایر دروس کلیک کنید .
حجم فایل : ۷۰۰ کیلوبایت
منبع فایل : سایت گاما/هیوا

   دانلود فایل pdf

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرات شما

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید

بیشترین بازدید مطالب

دسته ها