شما اینجا هستید : صفحه اصلی » نهادهای آموزشی » آموزش و پرورش » همایش ملی «تربیت معلم» با همکاری ۲ دانشگاه آبان ماه ۹۸ برگزار می‌شود
آموزش و پرورش

همایش ملی «تربیت معلم» با همکاری ۲ دانشگاه آبان ماه ۹۸ برگزار می‌شود

همایش ملی «تربیت معلم» با همکاری ۲ دانشگاه آبان ماه ۹۸ برگزار می‌شود
برای پنجمین بار؛

پنجمین همایش ملی «تربیت معلم» با همکاری دانشگاه تهران و دانشگاه فرهنگیان، آبان ماه ۹۸ برگزار می‌شود.

آموزگار کوشا – به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه فرهنگیان با همکاری دانشگاه تهران پنجمین همایش ملی «تربیت معلم» را با اهداف تببین مهمترین مسائل میدانی نظام کنونی تربیت معلم در ایران و تبیین مهمترین مسائل نظری نظام کنونی تربیت معلم ایران با توجه به سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، در روز‌های یکم و دوم آبان ماه ۹۸ برگزار می‌کند.
مبانی تربیت معلم، اسناد بالا دستی و نظریه‌های علمی، وضعیت موجود تربیت معلم و آسیب شناسی آن و نگاه به آینده، تجارب بین المللی تربیت معلم و روند‌های جهانی، آموزش و بهسازی معلمان، مدرسه و تربیت معلم، تجارب زیسته معلمان و … از جمله محور‌های اصلی و فرعی پنجمین همایش ملی تربیت معلم است.

همایش ملی «تربیت معلم» با همکاری ۲ دانشگاه آبان ماه ۹۸ برگزار می‌شود

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر جهت شرکت در این همایش ملی می‌توانند به وب‌سایت رویداد به نشانی http://hmt۵.cfu.ac.ir/ مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید

فهرست عناوین