خانه » نهادهای آموزشی » پذیرش بدون آزمون برگزیدگان علمی در دانشگاه تربیت مدرس
دانشگاه نهادهای آموزشی

پذیرش بدون آزمون برگزیدگان علمی در دانشگاه تربیت مدرس

filesell

دانشگاه تربیت مدرس در دوره های کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۸ از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان، دانشجو می پذیرد.

دانشگاه تربیت مدرس در دوره های کارشناسی ارشد برای سال تحصیلی ۹۹- ۱۳۹۸ از طریق آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و شیوه نامه پذیرش مصوب شورای دانشگاه، دانشجو می پذیرد.

داوطلبان حداکثر تا پایان روز سه شنبه ۲۰ آذرماه ۱۳۹۷ فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

متقاضیان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به وبگاه دانشگاه تربیت مدرس (بخش آموزش) به نشانی www.modares.ac.ir/edu مراجعه نمایند.

برگزاری هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات

هشتمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات (ISAV2018) توسط دانشکده مهندسی مکانیک و انرژی دانشگاه شهید بهشتی و با همکاری انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران، در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۱۳ و ۱۴ آذرماه سال ۱۳۹۷، در محل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.

در این کنفرانس، آخرین دستاوردهای آکوستیک و ارتعاشات در سطح ایران و جهان، در قالب سخنرانی‌های کلیدی، نشست های موازی برای ارایه مقاله های علمی و صنعتی، میزگردهای تخصصی، نمایشگاه جانبی، کارگاه­های آموزشی، و برگزاری مسابقات دانشجویی و انتخاب پایان‌نامه‌های برتر کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه آکوستیک و ارتعاشات و همچنین توسعه ارتباط بین دانشگاه و صنعت ارائه می شود.

برگزاری نشست‌های تخصصی برای ارایه مقالات علمی و صنعتی، کارگاه­های آموزشی، میزگردهای تخصصی، و برپایی نمایشگاه از جمله مهم‌ترین بخش‌های کنفرانس هشتم است که با هدف تبادل نظر و انتقال تجربیات و دانش فنی متخصصان و شرکت‌کنندگان برگزار می شود.

تاسیس کانون مشاوره فناوری های نوین دانشگاه پیام نور

مجید صفاری نیا، مدیرکل امور دانشجویان از تاسیس کانون مشاوره فناوری های نوین دانشگاه پیام نور در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این کانون با هدف حمایت بیشتر و ارائه خدمات مشاوره ای به دانشجویان مخترع، مبتکر و فناور دانشگاه تاسیس می شود.

دانشجویان مخترع می توانند عضو باشگاه نخبگان دانشگاه پیام نور شوند

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور با اشاره به باشگاه نخبگان این دانشگاه گفت: دانشجویان مخترع، مبتکر، پژوهشگر، فعالان حوزه نانو، دانشجویان دارای عنوان در مسابقات و جشنواره ها و همایش های ملی و بین الملی و دارای تالیف و آثار می توانند عضو باشگاه نخبگان دانشگاه پیام نور شوند.

منبع:ایرنا

از این مطلب خوشتون اومد ؟

مطالب را در شبکه های اجتماعی خودتان به اشتراک بگذارید
filesell

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

نظرها

برای ارسال یک نظر اینجا را کلیک کنید