شما اینجا هستید : صفحه اصلی » نهادهای آموزشی » آموزش و پرورش » کمبود معلم واقعی داریم، اما کمبود ظاهری نداریم/ هیچ کلاسی بدون معلم نیست
آموزش و پرورش

کمبود معلم واقعی داریم، اما کمبود ظاهری نداریم/ هیچ کلاسی بدون معلم نیست

کمبود معلم واقعی داریم، اما کمبود ظاهری نداریم/ هیچ کلاسی بدون معلم نیست
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش؛

حکیم زاده با بیان اینکه کمبود واقعی معلم داریم گفت: اما کمبود ظاهری نداریم و در مهرماه هیچ کلاسی بدون معلم نداریم.

آموزگار کوشا،به گزارش معاونت آموزش ابتدایی و به نقل از خبرگزاری شبستان، «رضوان حکیم زاده» در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان درباره کمبود معلم گفت: برای اول مهر تاکنون بیش از هشت میلیون و سیصد هزار دانش آموز در دوره ابتدایی ثبت نام کرده اند.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش افزود: آماده هستیم اول مهر با نشاطی را برای پیش دبستانی ها و نو آموزان داشته باشیم.
وی ادامه داد: پوشش پیش دبستانی افزایش یافته است و امیدواریم امسال بتوانیم نوآموزان بیشتری را در مناطق محروم تحت پوشش پیش دبستانی در بیاوریم.
حکیم زاده بیان کرد: همه تلاش ها را وزارت آموزش و پرورش انجام داده است تا اول مهر هیچ کلاسی بدون معلم نداشته باشیم.
وی با بیان اینکه کمبود ظاهری معلم نخواهیم داشت گفت: اما کمبود واقعی به جای خود پا برجا است.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: در کمبود واقعی معلم تراکم دانش آموزان و آماده بودن معلم ها مطرح است. زمانی می توانیم بگوییم که کمبود معلم نداریم که برای دوره ابتدایی معلمان متخصص با آموزش های لازم و آماده را سرکلاس ها بفرستیم و تراکم کلاس ها استاندارد باشد.
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: با تمهیداتی که انجام شده است و گزارش هایی که از استان داشتیم اول مهر ماه همه کلاس های درس معلم دارند.

 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید

فهرست عناوین