شما اینجا هستید : صفحه اصلی » نهادهای آموزشی » دانشگاه » ۱۴ رشته کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای حذف شد
دانشگاه

۱۴ رشته کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای حذف شد

۱۴ رشته کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای حذف شد
به دلیل نداشتن متقاضی؛

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد: ساماندهی رشته های دانشگاه در دستور کار قرار گرفت، ۱۴ رشته کاردانی به دلیل عدم تقاضا و نداشتن بازار کار حذف و رشته های جدید جایگزین شد.

آموزگار کوشا – ابراهیم صالحی عمران در گفتگو با مهر با اشاره به جمع آوری رشته های کم متقاضی گفت: حذف رشته های بدون متقاضی دانشگاه فنی و حرفه ای در دستور کار قرار گرفته است.
وی ادامه داد: در حال حاضر حدود ۱۴ رشته کاردانی دانشگاه که به دلیل اینکه در سراسر کشور متقاضی بسیار کمی داشتند و تعداد متقاضیان آن بیشتر از ۴ یا ۵ داوطلب نمی شد، جمع آوری شد.
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با بیان اینکه رشته های جدید جایگزین رشته های حذف شده می شود، افزود: ساماندهی رشته هایی که داوطلب، بازار کار و اشتغال ندارند آغاز شده و باید این رشته ها جمع آوری شده و رشته های جدید جایگزین شود.
وی یادآور شد : همچنین اصلاح و بازبینی رشته های کاردانی ناپیوسته در دستور کار قرار گرفت و تا پایان سال تمام رشته های کاردانی ناپیوسته دانشگاه فنی و حرفه ای اصلاح می شود.

 

انتهای پیام/

درباره نویسنده

بچه های آموزگارکوشا

سایت آموزگارکوشا با هدف نشر دیدگاه های فرهنگی و آموزشی و ترویج آموزش های مجازی در خانواده و مدرسه و اطلاع رسانی در این حوزه توسط عده ای از فرهنگیان و علاقه مندان حوزه تعلیم و تربیت در این زمینه تاسیس گردید.
موفق و پیروز باشید

تعداد نظرات

برای ارسال نظر اینجا را کلیک کنید