صفحه اصلی   آخرین اخبار   اخبار عمومی   پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من» آغاز شد

پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من» آغاز شد


با حضور معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده و در راستای اجرای بسته تحولی آجر به آجر؛ پویش «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند ‌من» با رویکرد مشارکت بیشتر بانوان در امور مدرسه‌سازی طراحی شده است رونمایی و آغاز شد.

https://rozup.ir/view/3263768/%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%B4%20%D9%85%D9%84%DB%8C.jpgبه گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، در راستای اجرای طرح تحولی مشارکت‌های مردمی و طرح آجر به آجر که از تأکیدات وزیر آموزش‌وپرورش است، پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من» صبح امروز با حضور معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده رونمایی شد.

جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور با مشارکت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور طرح آجر به آجر و پویش‌های ملی ذیل آن را اجرایی و عملیاتی می‌کنند که هدف از انجام این طرح‌ها، افزایش آگاهی و جلب مشارکت بانوان در امر مدرسه‌سازی است که با رویکرد گسترش فرهنگ مدرسه‌سازی و بهره‌گیری از ظرفیت عظیم بانوان و مادران نیک‌اندیش کشورمان اجرایی شده است.

بانوان سرزمینان ایران و تمامی آحاد مردم برای پیوستن به این پویش و همچنین مشارکت به نیابت از مادران و همسران می‌توانند با مراجعه به سایت ajorBajor.ir و همچنین سایت MehreMadrese.ir ضمن پیوستن به این پویش و با پرداخت حداقل هزینه، پوستر مشارکتی خود را دریافت کنند.

طرح ملی آجر به آجر در راستای جلب و جذب مشارکت‌های خرد مردمی و البته باهدف فرهنگ‌سازی در امر حسنه مدرسه‌سازی راه‌اندازی شده است و همو‌طنان عزیزمان با هر مقدار پرداختی به میزان حداقل نیز می‌توانند در این پویش مشارکت کنند.

گفتنی است، پیش‌ازاین نیز پویش ایام محرم طرح ملی آجر به آجر که همزمان با آغاز ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) کلید خورد، مورد استقبال خیل عظیمی از مردم نیکوکار کشورمان قرار گرفت و بیش از 170 هزار نفر با شرکت در این پویش وارد عرصه مدرسه‌سازی شدند.

منبع:آموزش و پرورش
لطفا به قوانین نشر محتوا در فضای مجازی احترام گذاشته و از انتشار مجدد این فایل ها خودداری کنید.

بازدید : 616
سه شنبه 02 دی 1399 ساعت : 19:49 ب.ظ

نظرات

کد امنیتی رفرش

407
مطلب
+ 16
افراد آنلاین
+2,360
بازدید امروز
4,178
بازدید دیروز
48,568
بازدید ماه
3,271,697
بازدید کل
پنجشنبه 24 خرداد 1403
تقویم روز