صفحه اصلی   آخرین اخبار   اخبار عمومی   ثبت پایگاه‌های تابستانی در سامانه همگام

ثبت پایگاه‌های تابستانی در سامانه همگام


مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی اعلام کرد مدیران پایگاه های تابستانی، پایگاه خود را در سامانه همگام ثبت کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، علی رمضانی گفت: فرصت ثبت اطلاعات پایگاه ها در سامانه همگام رو به اتمام است و لازم است مدیران محترم پایگاه های تابستانی شامل مدارس متقاضی، کانون های فرهنگی تربیتی، دارالقرآن ها، مرکز و هسته های مشاوره، پژوهش سراها، مجتمع ها و سالن های ورزشی و کلیه فضاهایی که در تابستان امسال قرار است به عنوان پایگاه تابستانی به دانش آموزان خدمات ارائه بدهند اطلاعات پایگاه و کلاس های موردنظر خود را در سامانه همگام ثبت کنند.

وی با بیان اینکه در صورتی که مدیری اطلاعات لازم درخصوص سامانه همگام را ندارد و یا برای ثبت پایگاه مشکل دارد، می بایست با همکاری کارشناسان فنّاوری منطقه و شهر خود، مشکل را رفع کند افزود: اطلاعات پایگاه های ثبت شده در همگام استخراج و در اختیار سامانه شاد قرار می گیرد تا کلاس های مجازی تابستانی در سامانه شاد همانند کلاس های مدارس تشکیل شود.

رمضانی از مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق و معاونان پرورشی و تربیت بدنی خواست زمینه تسریع ثبت اطلاعات پایگاه ها در سامانه همگام را فراهم کنند.

وی همچنین افزود: افتتاحیه پایگاه های اوقات فراغت تابستانی 5 تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

منبع:پانا
لطفا به قوانین نشر محتوا در فضای مجازی احترام گذاشته و از انتشار مجدد این فایل ها خودداری کنید.

بازدید : 424
پنجشنبه 27 خرداد 1400 ساعت : 7:43 ق.ظ

نظرات

کد امنیتی رفرش

407
مطلب
+ 12
افراد آنلاین
+2,193
بازدید امروز
4,178
بازدید دیروز
48,401
بازدید ماه
3,271,530
بازدید کل
پنجشنبه 24 خرداد 1403
تقویم روز